Drnholecké vinobraní

Drnholecké vinobraní

Minulý víkend (25. září) proběhla v Drnholci tradiční akce plná vína - DRNHOLECKÉ VINOBRANÍ. Návštěvníci měli možnost navštívit sklepy místních vinařů a ochutnat to nejlepší z jejich produkce. Samozřejmostí byl opět historický průvod knížete s kněžnou z náměstí a vedl kolem všech zúčastněných otevřených sklepů.

Naše rodinné vinařství SOL INVICTUS se Drnholeckého vinobraní také zúčastnilo. Zájem o vína byl tak velký, že se před vinným sklepem tvořily dlouhé fronty lidí. Velmi nás potěšil zájem o vína SOL INVICTUS s výborným hodnocením jejich kvality. Byla to pro nás odměna za tvrdou práci, kterou po celý rok odvádíme. Vína vyrábíme sice v menším množství, zato poctivě a z těch nejkvalitnějších odrůd vín Mikulovska.

A jaká byla atmosféra u vinných sklepů? To vystihuje krátké video od Barušky Ševčíkové, které tímto děkujeme za zachycení atmosféry z Drnholeckého vinobraní. A fotografie z našeho vinného sklepa rovněž dokazují, jak se návštěvníci skvěle bavili nejen ochutnávkou vín.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení