Naše vína

Mikulovská vinařská podoblast patří pod vinařskou oblast Morava. Tradiční a nejúspěšnější odrůda Mikulovska je Ryzlink vlašský, vyhlášený svou mineralitou, Rulandské šedé, Vetlínské zelené, Müller Thurgau, Tramín červený a Klaret vyroben z odrůd modrých hroznů André, Svatovavřinecké a Rulandské modré.
V naší nabídce tedy najdete vína těchto odrůd.

vino-lahev-solinvictus Ryzlink vlašský 2019   Víno s grepovým a minerálním aromá, svěží kyselinkou a malým zbytkovým cukrem.
       
vino-lahev-solinvictus  Rulandské šedé 2019   Víno s hruškovým a medovým aromá, svěží kyselinkou a vysokým zbytkovým cukrem. 
       
vino-lahev-solinvictus  Vetlínské zelené 2019    Víno s květnatým až ovocným aromá, kořeněnou chutí, svěží kyselinkou a malým zbytkovým cukrem.
       
vino-lahev-solinvictus Müller Thurgau 2019   Víno s muškátovou a květnatou vůní, svěží kyselinkou a malým zbytkovým cukrem.
       
vino-lahev-solinvictus Tramín červený 2019   Víno vonící po růžích, fialkách a medu se svěží kyselinkou a vysokým zbytkovým cukrem.
       
vino-lahev-solinvictus Klaret 2019   Bílé víno z modrých hroznů vonící po jahodách a smetaně se svěží kyselinkou a malým zbytkovým cukrem.

 

 purple-grapes-vineyard-napa-valley-napa-vineyard-39351