Budoucnost vinařství SOL INVICTUS

Modernizace prostor vinařství

Vínem se zabýváme od roku 2017. V našem rodinném vinařství SOL INVICTUS vyrábíme vína v menším množství, zato poctivě a z těch nejkvalitnějších odrůd vín Mikulovska. Ve víně se tak odráží krása a ráz Mikulovské vinařské podoblasti, kde je úcta k vinařskému řemeslu a jeho historii neodmyslitelnou součástí každodenního života.

Naše provozovna a výrobna vína se nachází v obci Drnholec v budově bývalých jeslí, které byly postaveny v roce 1930. Tak jako s láskou přistupujeme k vínu a jeho tradicím, ctíme a moderně rozvíjíme i tradiční moravskou pohostinnost. Proto jsme se rozhodli nově a moderně zrekonstruovat naše prostory, aby se každý návštěvník u nás cítil příjemně, mohl si v klidu vychutnat naše kvalitní vína a rád se vracel zpět.

Nová studie vinařství

Nechali jsme si zpracovat studii, na základě které budou probíhat všechny práce a změny. Návrh pracuje s postupnou a kompletní rekonstrukcí hlavní budovy a přístavbou směrem do dvora. Vzniknou tak nové prostory prodejny, degustační místnosti a samozřejmostí je i moderní hygienické zařízení. Budeme mít nové prostory pro sklad, výrobnu a expedici vína. Přístavba směrem do dvora se skládá z dodatečných skladovacích prostor, letní přípravy jídla a letních prostor pro degustaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení