Velká ochutnávka vín v Táboře

Táborský festival vína

V sobotu 11. 9. proběhne v rámci 13. Táborského festivalu vína, kultury a jídla, Velká ochutnávka vín z Moravy. Budou se degustovat vína od 16 špičkových moravských vinařů a je pro nás velkou ctí, že naše vinařství SOL INVICTUS se akce zúčastní a bude tak hájit barvy vín z Mikulovské vinařské podoblasti.

Vstup na Velkou ochutnávku vín z Moravy je volný. K ochutnání bude až 200 vzorků vín přímo od vinařů a samozřejmostí bude i možnost zakoupení lahvových vín, které si můžete později vychutnat v klidu domova.

Místo konání

Velká ochutnávka vín (To nejlepší z Moravy) se bude pořádat ve velkém sálu táborského spolkového domu Střelnice, kde proběhnou již zmíněné ochutnávky těch nejlepších vín z Moravy snoubenou s krásnými secesními prostory. Těšit se tak můžete na vína od vinařství SOL INVICTUS, Vinařství Víno 77, Vinařství Škrabák, Vinařství Martin Šebesta, Vinařství Hradil a další. Kompletní informace o akci naleznete ZDE.

Budeme se těšit na všechny návštěvníky a věříme, že si tento jedinečný zážitek nenecháte ujít a užijete si ho naplno.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení